Danuta 2023-09-12

Szczęść Boże Księże Adamie, dziękuję za wyjątkowy przebieg pielgrzymki do Chorwacji, za duże zaangażowanie Księdza we wszystko, aby każdy czuł się dobrze i jak najwięcej wyniósł korzyści z jej przebiegu. Atmosfera na pielgrzymce była szczególna, wyjątkowa, a wszystko dzięki Księdzu. Było skupienie, modlitwa, radość i śmiech, wszystko, co tak bardzo potrzebne. Wszystko zawsze dobrze zorganizowane, dopięte na ostatni guzik. Wymagało to od Księdza dużego wysiłku i zaangażowania, a Ksiądz robił o wiele więcej niż było konieczne. Pomyślał Ksiądz nawet o niespodziance w formie bardzo obfitego posiłku i zabawy po spływie łódkami. Życzliwość była widoczna na każdym kroku. Dzięki temu Ksiądz uczył nas, pielgrzymów tej życzliwości. Zawsze ksiądz służył praktycznymi, dobrymi radami. Za to wszystko Księdzu dziękuję. Za poczęstunek winogronami w autokarze i nawet za "uciekający autokar" ????. Jeszcze raz dziękuję za pomoc przy wejściu na Górę Objawień, było to dla mnie bardzo ważne żeby tam być. Tam poczułam obecność Matki Bożej, jej opiekę, pogłębiła się moja wiara jeszcze bardziej w to, że mogę jej bezgranicznie zaufać ,nawet w najcięższych chwilach, a jest ich dużo od kiedy mój syn w wieku 25 lat zachorował na chorobę Parkinsona. Dla mnie obecność na Górze Objawień była szczególnym przeżyciem. Drugim, bardzo ważnym miejscem, przy którym poczułam głęboki pokój, a zarazem wzruszenie, była rzeźba Chrystusa. Za wszystko Księdzu bardzo dziękuję. Bóg zapłać Pozdrawiam Danuta

Teresa 2023-07-15
Szczególne podziękowania kieruję do Matki Bożej w Medziugorje za to, że mnie zaprosiła do siebie, ugościła, wysłuchała, przytuliła. Wielkie dzięki ks. Adamowi za kierowanie Duszpasterstwem Turystyki. Nie jest to łatwa praca, zaplanować, zorganizować, zrealizować wyjazd. Jest się księdzem, pilotem, przewodnikiem, kierowcą. Wielkie dzięki!!!! Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję ojcu Ignacemu, że był z nami jako KAPŁAN, przewodnik, opiekun, przyjaciel. Ojcze Ignacy, w pamięci i modlitwie pozostaniesz na zawsze. Bóg przemawia przez ludzi. I do mnie przemówił przez moich kochanych, wspaniałych współtowarzyszy podróży. O takiej grupie można tylko marzyć, a ja ją miałam. Dzięki Kochani za dobre słowo, uśmiech, żart. I cóż, pielgrzymka za nami, a w sercu radość. Wszystkiego dobrego, z nadzieją, do zobaczenia!!!!
Agata, Marcin 2023-07-10
Dziękujemy za możliwość uczestnictwa w pielgrzymce do Chorwacji. Dziękujemy ks. Adamowi, kierowcy Panu Jurkowi za bezpieczną i szczęśliwą jazdę. Pozdrawiamy.
Iwona 2023-05-07
Szczęść Boże Dziękuję za wspaniale zorganizowaną pielgrzymkę na Sycylię i Włoch. Pełny profesjonalizm wiedza kultura humor żart pomoc na każdym kroku całej ekipy pani przewodnik Ani, panów kierowców i ks.Boleslawa. Dziękuję za wspolnie przeżyte chwile i dar modlitwy wszystkim uczestnikom. ❤ Pozdrawiam serdecznie Iwona
Agata, Marcin, Asia, Darek 2023-04-22
Dziękujemy za przepiękną pielgrzymkę do Włoch na Sycylię ???? Dziękujemy ks. Adamowi za zorganizowanie tej pielgrzymki ???? Dziękujemy ks. Bolesławowi za msze święte, piękne kazania ????, Dziękujemy naszej przewodniczce Pani Ani za ogrom wiedzy i za podzielenie się jej z Nami???? Dziękujemy Kierowcom za cierpliwość i wyrozumiałość, za bezpieczną podróż ???? Dziękujemy wszystkim pielgrzymom za obecność, rozmowy, wspólny przebyty czas ???? to była przepiękna pielgrzymka, która zostanie na długo w naszych sercach❤️ Pozdrawiamy
Monika z mamą 2023-03-13
Świetna pielgrzymka do Ziemi Świętej. Nie zapomniane wrażenia. Super organizacja. Ogrom wiedzy przewodnika Marcina. Program został w całości zrealizowany a nawet z nadmiarem. Podziękowania dla księdza Adama za każdą Eucharystię, kazanie i modlitwę.
Teresa 2023-03-11
Wczoraj wróciłam z pielgrzymki do Ziemi Świętej.Jestem zachwycona i bardzo szczęśliwa ,że mogłam tam być osobiście.Organizacja wspaniała,Spędziłam ten czas na rozważaniach i przygotowaniach do świąt Wielkanocnych.Poznałam wielu wspaniałych ludzi i poczułam się jak w wielkiej Rodzinie.Myślę.że po tej pielgrzymce zostaną wspaniałe wspomnienia i chęć do jeszcze większej wiary w Boga.Codzienna modlitwa z kapłanem .wspólne śpiewanie dodały mi sił.
Teresa 2022-10-18
Wczoraj wróciłam z pielgrzymki do Fatimy. Ubyło mi lat, ciężaru na duszy, kilogramów :). Pielgrzymka "szyta na miarę". Każdy z nas uczestników znalazł swoje miejsce w szeregu, mógł śpiewać, mówić, czytać, albo poprostu milczeć i w cichości serca rozważać to, co przyniosło mu życie. Serdeczność, życzliwość i uśmiech(który cały czas nam towarzyszył) był naszym znakiem rozpoznawczym. 51 osób tak zgranych, zdyscyplinowanych, z wielkim zaangażowaniem, szacunkiem wobec siebie - nie często można spotkać. Duszpasterz ojciec Jerzy Karpiński - cudowny przewodnik duchowy, Ania pilotka - ciepła, przemiła Osoba, Kierowcy - Profesjonaliści z poczuciem humoru i bezpieczną jazdą bez brawury. O miejscach, które odwiedziliśmy, nie muszę pisać, bo to są cudowne sanktuaria, w których była sprawowana przez naszego Duszpasterza Msza święta. i nasze intencje wypowiedziane na głos, w skrytości serca, wyczytane, czyniły nas coraz lżejszymi - bo Bóg na pewno wysłucha. Widoki, które zachwycały, pozostaną na długo w pamięci. 7400 km przebytych w autobusie, nie były żadnym ciężarem czy utrapieniem, Wielkie dzięki Księże Adamie za zorganizowanie, dopięcie na ostatni guzik tego wyjazdu. To była prawdziwa uczta dla ducha, która przyniesie obfite plony. Dobrze, że jest takie Duszpasterstwo, taki Szef i osoby towarzyszące. Szczęść Wam Boże.
Grażyna i Ania 2022-10-02
Szczęść Boże bardzo dziękujemy za przepiękny wyjazd na Zachodnie Pomorze cudowne okolice i tyle miejsc do zwiedzania,wspaniała atmosfera t i towarzystwo.Przewodnik Pan Patryk cudownie opowiadał o każdym mieście i zabytku a tempo zwiedzania dostosował do wieku uczestników. Dziękujemy
Ania z Klaudią, Izą i Andrzejem 2022-09-26
Bardzo dziękujemy za możliwość uczestnictwa w pielgrzymce do Chorwacji we wrześniu tego roku. Przeżyliśmy piękne chwile wśród cudownych ludzi i przepięknej przyrody. Odpoczęło ciało, ale i dusza. Dziękujemy wszystkim organizatorom na czele z ks. Adamem. Pozdrawiamy i polecamy!
Pielgrzymki Gliwice

Duszpasterstwo Turystyki i Wypoczynku
Diecezji Gliwickiej


ks. Adam Laszewski
info@pielgrzymki-gliwice.pl


ZADZWOŃ

Telefon501-058-128 lub 690-49-49-79
więcej

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera. Będziemy wysyłać informacje o nowych pielgrzymkach i relacjach z wyjazdów. Gorąco polecam!