Anna wierzbinska 2020-02-23
Szczesc Boze ks.Adamie(moj program nie posiada znakow diakrytycznych wiec odczytanie moze sprawiac minimalne trudnosci)Pozwolilam sobie na napisanie tego meila z prosba o odczytanie na spotkaniu uczestnikow pielgrzymki do Meksyku z tego wzgledu ze i ja bylam jej uczestnikiem a odleglosc nie pozwala na osobisty udzial.Na pielgrzymce znalazlam sie ze wzgledu na siostre,mieszkamy w znacznej odleglosci od siebie,widzimy sie rzadko i staramy sie 2 razy w roku wybrac interesujaca nas forme wyjazdu po to aby ten czas spedzic ze soba oraz uczestniczyc razem w tym co dany wyjazd oferuje.Do chwili obecnej jestem pod wrazeniem wyjazdu do Meksyku i to nie ze wzgledu na egzotycznosc miejsca czy oferowanych atrakcji(chociaz to tez) ale ze wzgledu na ludzi tworzacych grupe pielgrzymkowa.uczestniczylam w wielu wyjazdach organizowanych przez rozne biura i parafie ale przyznaje ze pierwszy raz znalazlam sie w grupie,ktora byla tak zorganizowana, zdyscyplinowana,punktualna,nikt nie narzekal,nie marudzil,wszyscy byli tacy optymistyczni,przyjaznie nastawieni.Mysle ze jest to tez po czesci zasluga ksiedza,ktory potrafil polaczyc posluge kaplanska z innymi aspektami zycia i rownie ochoczo uczestniczyl we wszystkich formach atrakcji oferowanych przez wyjazd a przde wszystkim dbal kazdego dnia o dobry humor pielgrzymow juz od momentu zajecia miejsc w autokarze.w tym miejscu chcialabym raz jeszcze podziekowac za mozliwosc uczestniczenia w tej pielgrzymce i cieplo pozdrowic uczestnikow spotkania.Anna Wierzbinska
Grażyna i Henryk 2020-01-29
Dziękujemy ks. Adamowi za następną dobrze zorganizowaną pielgrzymkę tym razem do odległego Meksyku. Wspaniała przewodnik Pani Dorota - Jej wiedza, anegdoty, humor i profesjonalizm podbił nasze serca braci pielgrzymów. Tempo szybkie ale też dużo zwiedzania - a do tego słoneczna, ciepła pogoda. Wymarzone pielgrzymowanie. "Bóg zapłać". Polecamy.
Małgorzata i Marek 2019-11-19

Szczęść Boże. Serdecznie dziękujemy ks. Arnoldowi Nowakowi - przewodnikowi i ks. Piotrowi Klemensowi za wspaniałą opiekę, wspólną modlitwę i głoszone słowo w czasie pielgrzymki do Ziemi Świętej. Pielgrzymka do Miejsc Świętych bezsprzecznie zajmuje pierwsze miejsce wśród innych podróży. Tak jak powiedział ks. Arnold,  pielgrzymka do Ziemi Świętej daje możliwość porzucenia wyobrażenia o tym co się wydarzyło i  poznania tego co zostało objawione przez Pana Boga. Dziękujemy również ks. Adamowi  za  zorganizowanie pielgrzymki. Pozdrawiamy wszystkich uczestników wspólnego pielgrzymowania. Małgorzata i Marek

Ania 2019-10-13
Wspaniała pielgrzymka do Warszawy ! I Pani Krysia przewodniczka wspaniały człowiek - cierpliwa i chętna jak najwięcej przekazać.Także nocleg komfortowy . I tak jak mówił Ks. Adam - 2 dni to za mało na stolicę- trzeba wybrać się jeszcze i to nie jeden raz- serdeczne Bóg zapłać za zorganizowanie Ania
Małgosia i Marek 2019-05-28
Szczęść Boże.Po raz pierwszy byliśmy na pielgrzymce z Diecezji, którą organizował ks.Adam. Bardzo nam się spodobało. Przemiła p.Asia i doświadczony kierowca autobusu. Nie wspomnę o przewodniku, który podbił serca nie jednej Pani swoją wiedzą i dowcipem. Mamy nadzieję,że jeszcze nie raz się spotkamy w tym towarzystwie na kolejnych pielgrzymkach ????????????✈???????? A tak w ogóle Praga jest przepiękna!!!
Janina i Barbara 2019-05-28
Księże Adamie, dziękujemy za Pragę i pilotkę, osobę taktowną i uosobienie spokoju.Przewodnik, pan Krzysztof zna doskonale swoje rzemiosło. Pielgrzymka dostarczyła nam wielu przeżyć religijnych i estetycznych a urokliwy hotel też żal było opuszczać.
Tomek 2019-05-27
W dniach 25-26.05.2019 r. byłem na wspaniałej pielgrzymce do Pragi. Duże brawa dla organizatora ks. Adama, pilot pani Asi oraz kierowcy!!! Wspaniały przewodnik po mieście - ogrom wiedzy okraszonej żartem i ciekawymi opowieściami o Czechach.
Jola i Boguś 2019-02-24
Serdeczne podziękowania dla ks. Adama za ogrom przeżyć i możliwość poznania miejsc po których kroczył Jezus Chrystus, podążania jego śladami od narodzin aż do śmierci krzyżowej. Dziękujemy również księżom za ich trafiające do serca rozważania oraz dowcip i poczucie humoru a pielgrzymom za wspólnie spędzony czas. Mamy piękne wspomnienia, które na pewno doprowadzą do tego, że kiedyś ponownie wybierzemy się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej.
Ania 2019-02-20
Bardzo dziękuje ks. Adamowi a także ks Arnoldowi, który okazał się cudnym przewodnikiem. Dziękuję za możliwość bycia w miejscach po których chodził Jezus Chrystus. Niesamowite doświadczenie. Pozostał niedosyt i chcę się tam wrócić po raz kolejny. Dziękuję również pielgrzymom - którzy okazali się cudownymi ludźmi.
Iza 2019-02-19
Wspaniała, wyciszająca, wzruszająca Pielgrzymka do Ziemi Świętej. Ogromne wyczucie grupy przez Księży Arnolda Nowaka, Adama Laszewskiego. Ogromny szacunek dla wiedzy Ks. Arnolda, Jego dowcipu. Co ja będę pisała peany. Trzeba wyruszyć na Pielgrzymkę i przekonać się samemu
Pielgrzymki Gliwice

Duszpasterstwo Turystyki i Wypoczynku
Diecezji Gliwickiej


ks. Adam Laszewski
info@pielgrzymki-gliwice.pl


ZADZWOŃ

Telefon501-058-128 lub 690-49-49-79
więcej

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera. Będziemy wysyłać informacje o nowych pielgrzymkach i relacjach z wyjazdów. Gorąco polecam!