Ania z Klaudią, Izą i Andrzejem 2022-09-26
Bardzo dziękujemy za możliwość uczestnictwa w pielgrzymce do Chorwacji we wrześniu tego roku. Przeżyliśmy piękne chwile wśród cudownych ludzi i przepięknej przyrody. Odpoczęło ciało, ale i dusza. Dziękujemy wszystkim organizatorom na czele z ks. Adamem. Pozdrawiamy i polecamy!
Ania z Klaudią, Izą i Andrzejem 2022-09-26
Bardzo dziękujemy za możliwość wyjazdu na pielgrzymkę do Chorwacji we wrześniu tego roku. Cudowny wypoczynek i czas na wyciszenie. Tam można było naładować akumulatory i umocnić się w wierze oraz podziękować Panu Bogu, że dokonał przecudownego stworzenia dla człowieka z miłości do niego. Dziękujemy całemu zespołowi organizacyjnemu na czele z księdzem Adamem. Pozdrawiamy i polecamy!
Mariola 2022-09-14
Bardzo chciałam podziękować za super wyjazd do Chorwacji we wrześniu.Ks.Adam zorganizował nam na tym wyjeździe mszę i imprezę z okazji 25 lecia zawarcia zwizku małżeńskiego.Przeżycia niesamowite.Poznani ludzie przemili.Wyjazd dopracowany w najdrobniejszych szczegółach.Polecam wszystkim wyjazdy organizowane przez ks.Adama. Księże tak trzymaj!!!
BOŻENA CZESŁAW Z RYBNIKA 2022-05-03
SZCZĘŚĆ BOŻE.DZIĘKUJEMY ZA FANTASTYCZNĄ PIELGRZYMKĘ DO WŁOCH ZA POZNANIE NOWYCH LUDZI BARDZO ROZMODLONYCH ZA FANTASTYCZNEGO PRZEWODNIKA DUCHOWEGO KS.ADAMA.PIELGRZYMKA UDANA .POLECAMY!
Agata, Marcin, Asia, Darek 2022-04-30
Szczęść Boże! Dziękujemy ks Adamowi za pielgrzymkę do Włoch, piękne chwile, pełne wzruszeń, modlitwy, radości. Poznanie wspaniałych pielgrzymów????. Był to wyjątkowy czas duchowy jak i czas radości???? dziękujemy Pani Ani oraz naszym wspaniałym kierowcom Panu Krzysiowi i Tomkowi????i do nastepnego pielgrzymowania. Pozdrawiamy Agata, Marcin oraz Joanna i Dariusz
Grażyna i Ania 2022-03-20

Szczęść Boże jesteśmy zauroczone wyjazdem na Drogę Krzyżową do Przeprośnej Górki - wspaniała organizacja niezapomniane przeżycie i prowadzenia przez uczestników modlitwa przy stacjach. Bardzo dziękujemy ojcu Jerzemu za opiekę duszpasterską każdy z nim wyjazd jest pełen niespodzianek i pozostaje w pamięci.

Ola 2021-08-11
Fajni ludzie, miła atmosfera, super atrakcje, przemili wychowawcy oraz świetne jedzenie. Z całego serca polecam
Anna wierzbinska 2020-02-23
Szczesc Boze ks.Adamie(moj program nie posiada znakow diakrytycznych wiec odczytanie moze sprawiac minimalne trudnosci)Pozwolilam sobie na napisanie tego meila z prosba o odczytanie na spotkaniu uczestnikow pielgrzymki do Meksyku z tego wzgledu ze i ja bylam jej uczestnikiem a odleglosc nie pozwala na osobisty udzial.Na pielgrzymce znalazlam sie ze wzgledu na siostre,mieszkamy w znacznej odleglosci od siebie,widzimy sie rzadko i staramy sie 2 razy w roku wybrac interesujaca nas forme wyjazdu po to aby ten czas spedzic ze soba oraz uczestniczyc razem w tym co dany wyjazd oferuje.Do chwili obecnej jestem pod wrazeniem wyjazdu do Meksyku i to nie ze wzgledu na egzotycznosc miejsca czy oferowanych atrakcji(chociaz to tez) ale ze wzgledu na ludzi tworzacych grupe pielgrzymkowa.uczestniczylam w wielu wyjazdach organizowanych przez rozne biura i parafie ale przyznaje ze pierwszy raz znalazlam sie w grupie,ktora byla tak zorganizowana, zdyscyplinowana,punktualna,nikt nie narzekal,nie marudzil,wszyscy byli tacy optymistyczni,przyjaznie nastawieni.Mysle ze jest to tez po czesci zasluga ksiedza,ktory potrafil polaczyc posluge kaplanska z innymi aspektami zycia i rownie ochoczo uczestniczyl we wszystkich formach atrakcji oferowanych przez wyjazd a przde wszystkim dbal kazdego dnia o dobry humor pielgrzymow juz od momentu zajecia miejsc w autokarze.w tym miejscu chcialabym raz jeszcze podziekowac za mozliwosc uczestniczenia w tej pielgrzymce i cieplo pozdrowic uczestnikow spotkania.Anna Wierzbinska
Grażyna i Henryk 2020-01-29
Dziękujemy ks. Adamowi za następną dobrze zorganizowaną pielgrzymkę tym razem do odległego Meksyku. Wspaniała przewodnik Pani Dorota - Jej wiedza, anegdoty, humor i profesjonalizm podbił nasze serca braci pielgrzymów. Tempo szybkie ale też dużo zwiedzania - a do tego słoneczna, ciepła pogoda. Wymarzone pielgrzymowanie. "Bóg zapłać". Polecamy.
Małgorzata i Marek 2019-11-19

Szczęść Boże. Serdecznie dziękujemy ks. Arnoldowi Nowakowi - przewodnikowi i ks. Piotrowi Klemensowi za wspaniałą opiekę, wspólną modlitwę i głoszone słowo w czasie pielgrzymki do Ziemi Świętej. Pielgrzymka do Miejsc Świętych bezsprzecznie zajmuje pierwsze miejsce wśród innych podróży. Tak jak powiedział ks. Arnold,  pielgrzymka do Ziemi Świętej daje możliwość porzucenia wyobrażenia o tym co się wydarzyło i  poznania tego co zostało objawione przez Pana Boga. Dziękujemy również ks. Adamowi  za  zorganizowanie pielgrzymki. Pozdrawiamy wszystkich uczestników wspólnego pielgrzymowania. Małgorzata i Marek

Pielgrzymki Gliwice

Duszpasterstwo Turystyki i Wypoczynku
Diecezji Gliwickiej


ks. Adam Laszewski
info@pielgrzymki-gliwice.pl


ZADZWOŃ

Telefon501-058-128 lub 690-49-49-79
więcej

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera. Będziemy wysyłać informacje o nowych pielgrzymkach i relacjach z wyjazdów. Gorąco polecam!