1 DZIEŃ:

Zbiórka na lotnisku w Katowicach, przelot bezpośrednim rejsem do Kutaisi. Zwiedzanie zabytków Kutaisi, obecnej siedziby gruzińskiego Parlamentu (od 2012 r.), w tym katedry Bagrati (VIw., rekon-strukcja w XXw.), zespołu klasztornego Gelati (XII-XIII w.), z trzema cerkwiami i budynkiem Akademii Nauk zwanej "Nowymi Atenami" albo "Nową Jerozolimą" gdzie studiowali wybitni myśliciele gruzińscy i greccy. W Gelati pochowany jest król David Agmashenebeli zwany Budowniczym, gruziński Kazimierz Wielki. Naszym kolejnym celem jest położony nad Morzem Czarnym kurort Kobuleti. Obiadokolacja w hotelu w Kobuleti. Czas wolny, polecamy wieczorną kąpiel albo okoliczne kawiarnie i restauracje z muzyką na żywo. Nocleg.

2 DZIEŃ:

3 DZIEŃ:

4 DZIEŃ:

5 DZIEŃ:

6 DZIEŃ:

7 DZIEŃ:

8 DZIEŃ:

ŚWIADCZENIA: przelot, zakwaterowanie w hotelach i pensjonatach klasy ekonomicznej w pokojach dwuosobowych i trzyosobowych. Wyżywienie - dwa posiłki dziennie - śniadania i obiadokolacje z daniami kuchni gruzińskiej i europejskiej. Transport - przejazdy klimatyzowanym autobusem, opieka polskojęzycznego pilota-rezydenta, degustacja wina, wejścia do wszystkich obiektów objętych opłatami i wiele innych atrakcji.

ZALICZKA: 500 zł

Wszystkie pola z * są wymagane.
Pielgrzymki Gliwice

Duszpasterstwo Turystyki i Wypoczynku
Diecezji Gliwickiej


ks. Adam Laszewski
info@pielgrzymki-gliwice.pl


ZADZWOŃ

Telefon501-058-128 lub 690-49-49-79
więcej

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera. Będziemy wysyłać informacje o nowych pielgrzymkach i relacjach z wyjazdów. Gorąco polecam!