Dzień 1

Zbiorka w parafii. Przejazd na lotnisko w Berlinie. Przelot do Hawany. Przejazd do hotelu w Hawanie. Kolacja i nocleg.

Dzień 2

Dzień 3

Dzień 4

Dzień 5

Dzień 6

Dzień 7

Dzień 8

Dzień 9

Dzień 10

ŚWIADCZENIA: transfery i przejazdy wszystkimi środkami lokomocji opisanymi w programie; noclegi w hotelach 4*; w Trinidad hotel -4* z bezpośrednim dostępem do plaży, w Varadero hotel 4+* (lok. 5*) z bezpośrednim dostępem do plaży, pokoje dwuosobowe z łazienkami (DBL); śniadania wraz z napojami (soki, kawa), obiady i kolacje wg programu wraz z napojami (kawa. +1 napój zimny) podczas objazdu; pakiet all inclusive, śniadania, obiady i kolacje oraz napoje open bar w hotelu podczas wypoczynku w Trinidad del Mar i w Varadero opiekę lokalnego przewodnika polskojęzycznego podczas całej realizacji programu na Kubie; ubezpieczenia podróżne (KL, NNW, OC)

Dodatkowo płatne NA MIEJSCU:. dopłata do pokoju 1/osobowego (SGL): 450 USD; napiwki dla kierowcy, przewodników lokalnych i pilota, (zwyczajowo ok. 3 USD dziennie od osoby),bilety wstępów, opłaty bezpośrednie: +200 USD od osoby.

Wszystkie pola z * są wymagane.
Pielgrzymki Gliwice

Duszpasterstwo Turystyki i Wypoczynku
Diecezji Gliwickiej


ks. Adam Laszewski
info@pielgrzymki-gliwice.pl


ZADZWOŃ

Telefon501-058-128 lub 690-49-49-79
więcej

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera. Będziemy wysyłać informacje o nowych pielgrzymkach i relacjach z wyjazdów. Gorąco polecam!